Witaj Gościu, możesz się zalogować lub założyć konto.

Fotele z palet

Fotele z palet oferowane w naszym sklepie to ekologiczne meble wyprodukowane zgodnie z ideą recyklingu. Designerskie fotele z palet pasują do wnętrz urządzonych w wielu stylach. Świetnie prezentują się na balkonie, tarasie oraz jako meble ogrodowe. Oferujemy fotele w kilku rozmiarach, dzięki czemu pasują zarówno do dużych ogrodów, jak i na niewielki taras w bloku, a nawet balkon. Z ich pomocą stworzycie przytulny salonik pod chmurką.
Oferowane w sklepie Kraina Palet fotele to bardzo solidne i trwałe meble. Ich produkcją zajmujemy się profesjonalnie od kilku lat. Poza fotelem możecie kupić u nas także pasujący materac na siedzisko oraz poduszki. Oferujemy materace do mebli z palet w wymiarach pasujących do sprzedawanych u nas produktów. Kolor obicia siedziska czy poduszki możecie wybrać z dostępnego na naszej stronie wzorniku. To aż kilkadziesiąt kolorów do wyboru!
Fotele z palet możesciez samodzielnie ozdabiać i zmieniać, np. malując je na nowy kolor czy dodając poduszki w różnych kolorach. To meble, które są nie tylko bajecznie wygodne, ale dodatkowo mogą wyzwolić Wasze pokłady kreatywności. Zapraszamy na zakupy.
 
Sortuj według:
Pokaż:
Powered by OpenCart   Made by ThemeGlobal