Witaj Gościu, możesz się zalogować lub założyć konto.

Komplety mebli z palet

Komplety mebli z palet to bardzo modne wyposażenie wnętrz i tarasów. Te ładne designerskie meble wpisują się w modę na recykling i ekologię. Są alternatywą dla produktów z sieciówek i można z nich wyczarować prawdziwe cuda. Komplety mebli z palet ustawione na tarasie, w ogrodzie lub balkonie dodadzą mu charakteru. Pasują do aranżacji w wielu stylach, np. do stylu skandynawskiego, nowoczesnego, rustykalnego czy prowansalskiego.
W sklepie Kraina Palet znajdziecie komplety, na która składają się przykładowo kanapy z palet ze stolikiem kawowym, siedziska i sofy, fotele i stoliki kawowe czy narożniki do ogrodu z palet. Stoliki możemy wzbogacić o kółka do przesuwania czy szklany blat, a także podwyższony próg.
Komplety mebli z palet możecie rozszerzyć o pasujące, wodoodporne siedziska oraz poduszki. Wykonujemy je z elastycznej i łatwej w czyszczeniu gąbki tapicerskiej, która otaczamy wodoodpornym przyjemnym w dotyku pokryciem. Pokrowce na poduszki i siedziska możemy uszyć w kilkudziesięciu kolorach – sprawdź nasz wzornik.
 
Sortuj według:
Pokaż:
Powered by OpenCart   Made by ThemeGlobal