O nas

Witamy w Krainie Palet!

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją profesjonalnych mebli z palet. To designerskie cuda, które potrafią zupełnie odmienić wystrój salonu, sypialni, ogrodu czy tarasu. Oferujemy przyjazne dla środowiska meble produkowane z wyselekcjonowanych elementów drewnianych na wzór palet. Palety przygotowywane są z myślą o meblach, a nie transporcie. Każdy element jest heblowany, fazowany, palety zbijane są od dołu, przez co nie ma widocznych śladów po gwoździach. 

W naszym sklepie znajdziecie trwałe i modne meble z palet, dostępne wraz z wygodnymi poduszkami i materacami. Do wyboru przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt kolorów obicia.

Ponadto stworzyliśmy Wam możliwość samodzielnego doboru dodatków i elementów do mebli. Meble z palet możemy pomalować dla Was w dowolnym kolorze, uszyć do nich poduszki i siedziska, zamontować kółka z hamulcem, podwyższany moduł lub szklany blat. Ponadto meble możecie zmieniać i dekorować samodzielnie w domu, nadając im zupełnie nowy wygląd.

Naszą specjalnością są meble ogrodowe z palet. Oferujemy zarówno całe komplety/zestawy mebli do ogrodu, jak i możliwość zakupu pojedynczego mebla, takiego jak na przykład fotel z palet czy stolik. Nasze firma zapewnia także wynajem mebli eventowych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Shopping Cart